Hakkımızda

Jinestetik’e Hoş Geldiniz.

Yapılan operasyonların kozmetik ve fonksiyonel sonuçları; özgüven gelişmesi dahil, psikososyal sonuçları ile yüksek oranda hasta memnuniyetine dayanır. Temel amaç uygulamanın hastanın fizikî, psikolojik ve cinsel hayatında fark yaratmasıdır.

Operasyonları her ne kadar isteğe bağlı ise de; beklentiler, hedefler, mantıklı ve ulaşılabilecek çerçevede olmalıdır. Kişiyi abartılı beklentilere sokmak asla uygun ve etik değildir.

Ulaşılabilecek sonuçlar önceden hasta ile detaylı konuşulmalıdır. Yapılan uygulamanın hastanın yaşamına katacağı farklılıklar hastayla dürüstçe paylaşılmalıdır. Genital estetik fizyolojik, psikolojik ve cinsel olguları içinde barındıran bir bütünsellik arz eder. Bu nedenle genital estetik operasyonu yapacak doktor ve ekip bu konuda derin bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Genital estetik ile ilgili yapılacak en küçük cerrahi operasyon dahi; anestezi uzmanı eşliğinde, steril bir ortamda yeterli zaman ayırmak (Mümkünse ameliyathane koşullarında) hem işlemin başarısı için hem de hastanın sağlığı için temel ve vazgeçilmez şarttır.

Tıkla Hemen Bizi Ara!