EL, KOL VE BACAK ESTETİĞİ TEDAVİSİ

EL, KOL VE BACAK ESTETİĞİ TEDAVİSİ

İstanbul El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi

El Bölgesi: El, yıpranma ve yaşlanma etkilerini en çok yansıtan bölgedir. Bu değişimler özellikle güneşe bağlı oluşan lekelenmeler, yaşla artan ve deri altı yağ dokusunun azalması ile de iyice belirginleşen ciltte kırışmalardır. Bu sonuçlar kişiyi bazen olduğundan yaşlı gösterdiği gibi, sosyal ortamlarda çekimser ve mutsuz kalmasına da neden olur.

Kol Bölgesi: Özellikle aşırı kilo alıp verme süreçlerinden sonra kol bölgesinde sarkmalar yaşanabilir. Kol germe ameliyatı ya da liposakşın uygulamaları seçilmiş ve uygun vakalarda kişilerin bu sorunlarını gidermeye yardımcıdır.

Bacak Bölgesi: Bacak için söylenecekler, kol bölgesi için anlatılanlara, yaklaşımları itibari ile benzerlik gösterir.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Nasıl Yapılır?
El bölgesi: Cilt gençleştirme teknikleri, leke tedavisi için çeşitli cerrahi dışı teknikler kullanır. Ayrıca deri ve deri altı dokunun kaybettiklerini yerine koymak amacıyla dolgu maddeleri kullanılır veya kişinin kendi yağı kullanılarak el bölgesi doldurulabilir. Kırışmış cilt görüntüsü gergin ve dolgun bir görünümle daha genç bir görünümle yer değiştirir.

Kol bölgesi: Liposakşın tek başına veya lazer, radyofrekans gibi tekniklerle birleştirilerek aşırı cilt gevşekliğinin olmadığı durumlarda kullanılabilir. Daha ileri seviyelerde kol germe ameliyatı gerekir, çünkü liposakşın desteklense bile her durumda derinin bolluğunu gidermeye yardımcı olmaz. Kol germe ameliyatı ise zamanla azalmakla birlikte kolun iç kısmında iz ile sonuçlanan bir işlemdir.

Bacak bölgesi: Seçilmiş vakalarda liposakşın veya bacak germe işlemi uygulanabilir. Germe işleminde iz mümkünse bacak genitale yakın çamaşır içinde saklanır.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Kimlere Uygulanır?
Bu bölgelerin sorunları aşırı kilo kaybı ve zamanla daha ilintili olsa da sorun hissedilen her kişi için uygun tedavi seçenekleri vardır.

El, Kol Ve Bacak Estetiği Tedavisi Sonrası…
İşlemin uygulandığı bölge, uygulanan teknik ve kişiye göre ameliyat veya işlem sonrası süreç değişkenlikler gösterebilir.

Kliniğimizde’ bu tedavi ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki belirtilen WhatsApp butonuna tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tıkla Hemen Bizi Ara!