ŞİLE SAÇ EKİMİ

154

Jinestetik Şile Saç Ekimi Merkezi

Günümüzde erkeklerin yaşadığı problemlerinden başında saç dökülmesi gelmektedir. Zamanında kimyasal içerikli şampuanlar kullanmak, yanlış saç bakımı yapmak, saça sürülen kremlerin saç üzerinden iyi temizlenmemesi gibi sorunlardan kaynaklı saç dökülmesi genç yaşta başlamaktadır. Saç dökülmesinin diğer sebepleri arasında da ise havada ki atık gazlar, düzenli saç temizliği yapılmaması ve genetik sebepler yer almaktadır.

Saç ekimi kimlere yapılır ve kimlere yapılamaz

  • Saç ekiminin ilk aşamasında kişiye kan tahlilleri yapılmalıdır.Kanda bulaşıcı hastalık ve kanama problemi vs var mıdır tesbit edilmelidir.

Kliniğimizde Saç Ekimi tedavisi ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki belirtilen WhatsApp butonuna tıklayarak veya TELEFON ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Kan tahlilleri ile kişinin  Saç ekimi için uygun kişi  olup olmadığı tespit edilir.

  • Saç ekimi yapılacak olan kısının genel sağlık durumu önemlidir. kalp, şeker, tansiyon, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği vb. hastalıkları olan kişilere Saç ekimi yapılması uygun değildir. Bunlar yaşamsal tehdit oluşturabilecek saglik sorunlarıdır.
  • Ekim yapılan yer ,hijyenik olması gerekir. Örneğin ameliyathane gibi bir ortamda olmalıdır. Ekim sırasında oluşabilecek herhangi bir komplikasyon durumunda müdahale edilebilecek bir ortam olmalıdır. Böyle bir ortamda ekim işlemi gönül rahatlığı ile yapılabilir.
  • Kisiye uygulanacak anestezi önemlidir. Çünkü Saç ekimi kişinin reaksiyon göstermesine sebep olabilir. Uzman hekimler tarafından yapıldığı sürece boyle sorunlar oluşmaz.
  • Saç ekimi kafa bölgesinde tek bir saç teli kalmamış kişilere uygulanamaz. Saç ekimi sadece saç kökü hücreleriyle yapıldığından saçı olmayan kişilere saç ekimi yapılamaz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tıkla Hemen Bizi Ara!
Open chat