KAĞITHANE SAÇ EKİMİ

98

Jinestetik Kağıthane Saç Ekimi Merkezi

SAÇ EKİLEN MERKEZİN SEÇİMİ VE ÖNEMİ

Türkiye’ de  saç ekiminin  sadece doktorlar tarafından bilinmeli,  ekim yapılacak merkezin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına dikkat edilmeli, “merdivenaltı” olarak adlandırılan yer olmadığından emin olunmalıdır.

Bu operasyon mikro cerrahi bir işlem olduğu için,ekim işlemi hijyenik   ortamda yapılmak zorundadır.

Saç ekimini yapacak kişilerin diplomasına bakılmalıdır.

Saç ekimini uygulayacak olan  ekip hakkında bilgi alınmalıdır.

Operasyonla ilgili merak edilen tüm sorular öncesinde cevap bulmalıdır.

Kliniğimizde Saç Ekimi tedavisi ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki belirtilen WhatsApp butonuna tıklayarak veya TELEFON ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Gerekli araştırmalar  ve tetkikler yapılıp, kişinin ekime uygun olduğu anlaşıldıktan sonra, daha önce saç  ekim yaptıran kişilerle  referans amaçlı iletişim kurmak  faydalı  olacaktır.  birden fazla kişiyle görüşmek karar sürecinde hastaya yardımcı olur. Ilgili yönetmelik uyarinca gazete-tv-sosyal medya gibi mecralarda öncesi/sonrası fotoğrafları paylaşılması yasaktır. Fakat, ön görüşmeye gidilen saç ekim merkezinden, hastalara ait görüntüler istenebilir.

Saç ekimi karar aşamasında birden fazla saç ekim merkezini gezmek doğru olanıdır. karar verme sürecininde hasta açısından doktor ve klinik seçimini olumlu etkiler.  Farklı kurumlardan  görüş almakta fayda vardır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Call Now Button