BABY Botiluim Toksin

BABY Botiluim Toksin

İstanbul Baby Botiluim Toksin Tedavisi

Yüz bölgesinde, alın ve göz çevresinde kırışıklıkları için en etkili ve güvenilir, estetik uygulama Botiluim Toksindir. Ameliyatsız estetik uygulamalarının en etkili ve kolay yöntemidir. Kısa sürede sonuçlar görülür.

Yüz bölgesinde çok az kırışıklık problemi olan kişilere, baby Botiluim Toksin tekniği yapılmaktadır. Bazı kişiler, mimik haraketlerini kısıtlamadan, cilt kırışıklıklarının giderilmesini istemektedir. Baby Botiluim Toksin tekniği ile, kişilerin cilt kırışıklıkları ve çizgileri giderilir, buna rağmen, yüz kaslarının hareket yeteneği kısıtlanmaz. Baby Botiluim Toksin uygulamasının avantajı,  yüzde doğal görünümünü korur. Son zamanlarda yüz ifadesi değişecek diye korkan kişilerin, tercih ettiği bir uygulamadır.

Düşük doz kullanılarak, Baby Botiluim Toksin enjeksiyonu gerçekleştirilir. Düşük doz ile kırışıklıklar giderilir. Mimik hareketleri devam eder.  Bu dozu ayarlayabilmek, doğal görünüm elde edebilmek için, plastik cerrahın bu konuda başarılı olması önemlidir. Klasik Botiluim Toksin enjeksiyonu uygulamasında olduğu gibi, belli aralıklarda yenilenmesi gerekir.

Kliniğimizde’ bu tedavi ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki belirtilen WhatsApp butonuna tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tıkla Hemen Bizi Ara!
Open chat